Technikum Nr 1,
ul. Towarnickiego 4, 35-010 Rzeszów

Tel. 17 748 21 50
sekretariat@zs1.resman.pl

Buduj z Pasją

Super User

VI Edycja Buduj z Pasją

Pod takim hasłem 09.12.2016 roku odbyły się eliminacje regionalne Olimpiady Budowlanej w sandomierskim Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Była to już 6. edycja konkursu uczniów szkół zawodowych o specjalności budowlanej. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów ze szkół zawodowych 3 województw - dwa zespoły z Limanowej i po jednym z Krakowa, Rzeszowa, Mielca, Buska-Zdroju, Tarnobrzega, Stalowej Woli i Sandomierza, by walczyć o awans do etapu ogólnokrajowego, cenne nagrody, zaś najlepsi mogli wywalczyć zwolnienie z egzaminu zawodowego z konkretnej specjalności
Czytaj więcej...

Zdjęcia

 

 

V Edycja Buduj z Pasją

 

III miejsce w Finale Olimpiady „Buduj z pasją”!!!!!!!!!!!

Młodzi budowlańcy z całej Polski w Tarnobrzegu 12 i 13 maja 2016 r. walczyli o laur zwycięstwa Olimpiady „Buduj z Pasją”.
W olimpiadzie uczestniczyło 16 zespołów, zwycięzców eliminacji regionalnych, którzy w czwartek 12 maja kładąc płytki na schodach wykazali się umiejętnościami praktycznymi, a 13 maja rano napisali teoretyczny test. 
Nasi uczniowie Michał Biały i Jakub Pilecki nie kryli radości ze zwycięstwa, ten sukces to ciężka praca.
To dużo pracy poza lekcjami. Nie są to rzeczy łatwe. Ani część praktyczna ani teoretyczna. Ale sukces cieszy. 
Podczas pobytu w Tarnobrzegu uczestnicy i opiekunowie mieli zapewnione zwiedzanie najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych miejsc miasta.
Opiekun: mgr inż. Maria Słuja

 

 

IV EDYCJA BUDUJ Z PASJĄ

 

19 maja 2015 r uczniowie naszej szkoły Michał Biały i Jakub Pilecki zajęli trzecie miejsce w kraju, pokonali 12 zespołów z całej Polski w Finale Olimpiady „Buduj z Pasją”. Wydarzenie organizowane było przez Krajową Federację Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej "BUDOWLANI" oraz Zespół Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej. Patronat honorowy nad Olimpiadą objął Minister Edukacji Narodowej. Uczestnicy mieli do wykonania zadanie pisemne oraz praktyczne. Po zmaganiach teoretycznych, uczniowie przystąpili do prac budowlanych. Tym razem do wykonania była okładzina ścienna z płyty gipsowo-kartonowej. 
Opiekun Olimpiady „Buduj z Pasją” mgr inż. Maria Słuja

Kategoria: