Technikum Nr 1,
ul. Towarnickiego 4, 35-010 Rzeszów

Tel. 17 748 21 50
sekretariat@zs1.resman.pl

TEEN SHOW 2017/18 eliminacje szkolne

Super User

To już dziewiąty raz spotkaliśmy się w szkolnej auli na eliminacjach do Podkarpackiego Konkursu Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego "TEEN SHOW".

Tym razem również nie zabrakło emocji. W kategorii PIOSENKA uczestnicy śpiewali w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim. Utwory, które zaprezentowali zapierały dech w piersiach i bez wątpienia trafiły w gusta widowni, co można było ocenić po gromkich brawach.

W kategorii WIERSZ uczniowie uraczyli nas piękną recytacją prezentując dzieła wybitnych poetów z różnych krajów. Zadaniem jury było wybranie osób, które będą reprezentować naszą szkołę w marcu, kiedy to odbędzie się wielki finał.

W kategorii WIERSZ:

I miejsce zajęła Natalia Becla z klasy 3c

II miejsce zajęła Paulina Gaweł z klasy 3d

W kategorii PIOSENKA:

I miejsce zajęła Patrycja Nawojska z klasy 2f

II miejsce zajęła Sylwia Dudek z klasy 2g

Publiczność większością głosów przyznała nagrodę Karolinie Kaszubie z klasy 3d.

Podczas obrad jury nie nudziliśmy się ani przez chwilę. Oczekiwanie na wyniki umiliły nam występy taneczne oraz muzyczne. Pokaz taneczny w stylu hip-hop zaprezentowała nam Patrycja Panek z klasy 3d, a Wiktoria Ciemierkiewicz z klasy 2a wykonała na skrzypcach kilka znanych utworów. Oliwia Bazan z klasy 3h zachwyciła publiczność tańcem mażoretkowym, a jej koleżanka z klasy, Aleksandra Kogut, zaprezentowała taniec jazzowy.

Następnie na scenie pojawili się organizatorzy konkursu wraz z Panem Dyrektorem, którzy wręczyli nagrody zwycięzcom. O przebieg  imprezy zadbali nasi wspaniali konferansjerzy: Dominik Borek z klasy 3d oraz Izabela Dragan z klasy 3A.

Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w marcu!

 

Organizatorzy:

mgr Aneta Kiełtyka

 

mgr Anna Szczygieł 

Kategoria: